Ktorý počítač je pre Vás najvhodnejší?

Počítače Pentium II
Sú vhodné predovšetkým ako reg. pokladne, na účtovný a ekonomický softvér, kancelárske aplikácie, internet a pod.

Počítače Pentium III
Môžete využiť hlavne na kancelárske aplikácie, účtovnícky a ekonomický softvér, prehrávanie DVD a DivX filmov, multimediálne a grafické aplikácie, internet, nie príliš náročné hry, zálohovanie CD médií, jedná sa o počítače s perspektívou využitia do budúcnosti.

Počítače Pentium IV
Majú najširšie využitie so zameraním na multimédiá, všetky dostupné hry, editovanie, strih videa a následné zálohovanie na DVD médiá a samozrejme na všetky kancelárske a ekonomické aplikácie. Sú určené pre náročného užívateľa.

Monitory 17" - 21"
Sa vyznačujú vysokou kvalitou a nízkou mierou opotrebenia. Tieto značkové monitory parametrovo prekonajú všetky bežné lacné produkty. V našej ponuke nájdete monitory s CRT, Flat, Trinitron, resp. FD Trinitron obrazovkami, ktorým kvalitou sa snažíme chrániť Váš zrak! Veľká výhoda je v takmer nulovej odozve, preto sú naše monitory vhodné na bežné kancelárske použitie, ale i na herne aplikácie a spracovanie videa či grafické aplikácie.

LCD monitory 17" - 20"
Patria medzi trendové produkty našej ponuky s vynikajúcimi parametrami a vysokou kvalitou obrazu. Výhodou je nízka spotreba a malé rozmery, preto by sme ich odporučili na kancelárske a multimediálne využitie, spracovanie videa, resp. grafické aplikácie. Výkonnejšie modely sú vhodné aj na rýchle hry.

Tlačiarne
Špecializujeme sa na výkonné laserových tlačiarne prevažne značiek HP a Kyocera, ktoré Vám vďaka nízkym prevádzkovým nákladom, bezproblémovej funkčnosti a vysokému výkonu výrazne urýchlia chod kancelárie.

Notebooky Pentium II, III a IV
Výhodou je ich spratnosť, ľahkosť a možnosť premiestnenia. Možnosť využitia na rôzne prezentácie, internet, vyššie modely už i na hry, napaľovanie a v podstate ako náhrada stolového počítača.